Lokalita

Občanská vybavenost

K základnímu předpokladu výběru nového a moderního domova již dávno nepatří pouze kvalita a nosná myšlenka samotného projektu. V dnešním moderním a civilizovaném světě ovlivňuje každý výběr celá řada faktorů – například dopravní dostupnost, služby v okolí, občanská vybavenost, zeleň a mnoho dalších možností, na které se lidé soustředí při výběru místa pro svůj nový život.

Rezidenční park Baarova vznikne na místě, kde je občanská vybavenost stoprocentní. Kromě celé řady obchodů a služeb (banka a množství bankomatů, pobočka České pošty, autopůjčovna, dětský koutek aj.) je zde i řada restaurací, wellness a fitness klub Balance Club Brumlovka, cca 20 m vzdálené budově FILADELFII je supermarket, drogerie, čistírna, rychlé občerstvení,... Na projekt přímo navazuje i zelený park s vodním prvkem a řadou dalších atrakcí. Nechybějí ani zdravotnická zařízení, mateřská a základní škola či nově otevřené Společenské centrum. Všechny tyto služby přispívají ke kvalitě lepšího bydlení.

Vzdělávání

V blízkosti a bezprostředním okolí Rezidenčního parku Baarova najdete celou řadu základních škol (ZŠ Bítovská, ZŠ Baarova a ZŠ Poláčkova), nově zde byla otevřena Křesťanská mateřská škola Elijáš. V roce 2009 otevřelo své brány v rámci BB Centra Společenské centrum, které slouží jako místo pro kulturní a duchovní obohacení, jelikož jsou zde pořádány bohoslužby, najdete zde služby a rady duchovního, ale i výstavy, koncerty a nejrůznější vzdělávací programy.

www.mselijas.cz

www.zselijas.cz

www.spolecenskecentrum.cz

Zdravotnictví

Rovněž o Vaše zdraví bude postaráno v bezprostřední blízkosti Vašeho domova. V rámci BB Centra funguje zubní a gynekologické oddělení, lékárna, soukromá klinika Santé, v obchodní pasáži Brumlovka nabízí své služby Novus Optik. Nedaleko je Poliklinika Budějovická.

Bankovnictví

Díky BB Centru naleznete v nejbližším okolí celou řadu bankovních institucí, které se postarají o Vaše peníze či o Váš účet. Přímo v administrativním areálu BB Centra funguje několik bankomatů.

Pohodlné nakupování

Blízké BB Centrum obohatilo v posledních několika letech Michli o velké množství obchodů a služeb. Zejména obchodní pasáž Brumlovka nabízí celou řadu značkového zboží v nejrůznějších obchodech, brzy se nabídka rozšíří i o obchodní pasáž, jež vnikne v budově FILADELFIE. Pěšky se dostanete do centra DBK na metru Budějovická, za pár minut autem dorazíte pohodlně do obchodního centra Arkády Pankrác či do největšího obchodního centra v České republice – Nákupního centra Chodov.

www.arkady-pankrac.cz

www.brumlovka.com

www.dbkpraha.cz

www.centrumchodov.cz

Restaurace

Praha 4 je velmi bohatá na restaurace a kavárny. Přímo v rámci BB Centra najdete celou řadu těchto služeb (budova Brumlovka – italská, vegetariánská, budova FILADELFIE – asijská), nejrůznější stravovací zařízení vhodná pro nedělní rodinný oběd, večírek s přáteli či pracovní setkání jsou rovněž v blízkém okolí.

Sport a relaxace

Díky wellness a fitness Balance Club Brumlovka budete mít sportovní i relaxační příležitosti hned na dosah, a to v jednom z nejluxusnějších zařízení u nás, kde najdete odborníky, kteří Vám poradí, jak můžete zlepšit kondici. Relaxovat i sportovat budete moci i v novém Baarově parku a dalších zařízeních, která jsou snadno dostupná (golf, tenis, squash apod.)

www.balanceclub.cz

Dopravní dostupnost

Rezidenční park Baarova, který vzniká v těsném sousedství BB Centra, se může pochlubit vynikající a pohodlnou dopravní dostupností, díky níž vždy pohodlně najdete cestu do svého domova. Můžete si být jisti, že Vaše návštěva, známí ani rodinní příslušníci nezabloudí a vždy spokojeně dojedou k cíli.

Autem se do Rezidenčního parku Baarova dostanete z dálnice D1 směrem na Brno, sjedete na exitu Michle, na semaforech zahnete doleva a dojedete až do areálu BB Centra, kde Vás navigace snadno navede přímo do Rezidenčního parku Baarova.
Jedete-li opačným směrem, tedy od Brna, po sjezdu na exitu Michle na semaforech zahnete vpravo a jste opět v areálu BB Centra. Všude pohodlně zaparkujete na venkovním či vnitřním parkovišti, rezidenti navíc budou mít svá parkovací stání přímo pod budovami obytného areálu.

Směřujete-li domů prostřednictvím MHD, ze stanice metra trasy C Budějovická, pohodlně dojedete do cíle autobusy č. 118 a 121 ze zastávky Budějovická naproti budově Raiffeisenbank, nebo autobusy č. 205 a 124 ze zastávky Poliklinika Budějovická, přímo na výstupní stanici Brumlovka. A odtud již jen pár kroků pěšky…

Po areálu BB Centra se navíc můžete ve všední dny pohybovat i za využití kyvadlové dopravy, která funguje od 7. do 19. hodiny. Autobusy i zastávky jsou pro přehlednost označeny logem BB Centra.

Baarův park

Baarův park volně a nerušivě pokračuje až před Váš domov jako jedna velká zahrada. V parku je celá řada atrakcí pro aktivní využití volného času pro všechny věkové skupiny „návštěvníků“. Při tvorbě atrakcí byla zohledněna nejen jejich bezpečnost, ale i kreativita a originalita. V parku si můžete zahrát petanque, zhoupnout se na rotující houpačce, nebo si s kamarády nasimulovat jednoduchou konferenci díky pod zemí propojeným trubkám, jež vedou zvuk až na vzdálenost 50 metrů.

Baarův park je místem, které neodmyslitelně obohatí život Vašich dětí.