Dopravní dostupnost

Rezidenční park Baarova, který vznikne v těsném sousedství BB Centra, se může pochlubit vynikající a pohodlnou dopravní dostupností, díky níž vždy pohodlně najdete cestu do svého domova. Můžete si být jisti, že Vaše návštěva, známí ani rodinní příslušníci nezabloudí a vždy spokojeně dojedou k cíli.

Autem se do Rezidenčního parku Baarova dostanete z dálnice D1 směrem na Brno, sjedete na exitu Michle, na semaforech zahnete doleva a dojedete až do areálu BB Centra, kde Vás navigace snadno navede přímo do Rezidenčního parku Baarova.
Jedete-li opačným směrem, tedy od Brna, po sjezdu na exitu Michle na semaforech zahnete vpravo a jste opět v areálu BB Centra. Všude pohodlně zaparkujete na venkovním či vnitřním parkovišti, rezidenti navíc budou mít svá parkovací stání přímo pod budovami obytného areálu.

Směřujete-li domů prostřednictvím MHD, ze stanice metra trasy C Budějovická pohodlně dojedete do cíle autobusy č. 118 a 170 ze zastávky Budějovická (naproti budově Raiffeisenbank)  přímo na stanici Brumlovka. A odtud již jen pár kroků pěšky…

Po areálu BB Centra se navíc můžete ve všední dny pohybovat i za pomocí kyvadlové dopravy, která funguje od 7. do 19. hodiny. Autobusy i zastávky jsou pro přehlednost označeny logem BB Centra.