Občanská vybavenost

Vzdělávání

V blízkosti a bezprostředním okolí Rezidenčního parku Baarova najdete celou řadu základních škol (ZŠ Bítovská, ZŠ Poláčkova), v roce 2010 zde byla také otevřena Křesťanská základní škola Elijáš a o rok dříve i Křesťanská mateřská škola Elijáš. V rámci BB Centra se nachází i Společenské centrum, které slouží jako místo pro kulturní a duchovní obohacení, jelikož jsou zde pořádány bohoslužby, najdete zde služby a rady duchovního, ale i výstavy, koncerty a nejrůznější vzdělávací programy.

 
 

Zdravotnictví

Rovněž o Vaše zdraví bude postaráno v bezprostřední blízkosti Vašeho domova. V rámci BB Centra funguje zubní a gynekologické oddělení, lékárna, soukromá klinika Santé, v obchodní pasáži Brumlovka nabízí své služby Novus Optik. Nedaleko je Poliklinika Budějovická.

 
 

Bankovnictví

Díky BB Centru naleznete v nejbližším okolí celou řadu bankovních institucí, které se postarají o Vaše peníze či o Váš účet. Přímo v administrativním areálu BB Centra funguje několik bankomatů.

 
 

Pohodlné nakupování

Blízké BB Centrum obohatilo v posledních několika letech Michli o velké množství obchodů a služeb. Zejména obchodní pasáž v budově Brumlovka  či ve FILADELFII. Pěšky se dostanete do centra DBK na metru Budějovická, za pár minut autem dorazíte pohodlně do obchodního centra Arkády Pankrác či do největšího obchodního centra v České republice – Nákupního centra Chodov.

 
 

Restaurace

Praha 4 je velmi bohatá na restaurace a kavárny. Přímo v rámci BB Centra najdete celou řadu těchto služeb (budova Brumlovka – italská, vegetariánská, budova FILADELFIE – asijská), nejrůznější stravovací zařízení vhodná pro nedělní rodinný oběd, večírek s přáteli či pracovní setkání jsou rovněž v blízkém okolí.

 
 

Sport a relaxace

Díky wellness a fitness Balance Club Brumlovka budete mít sportovní i relaxační příležitosti hned na dosah, a to v jednom z nejluxusnějších zařízení u nás, kde najdete odborníky, kteří Vám poradí, jak můžete zlepšit kondici. Relaxovat i sportovat budete moci i v Baarově parku, na multifunkčním hřišti (v zimě s přetlakovou halou)  a dalších zařízeních, která jsou snadno dostupná.