Developer / O nás

Developerská, ryze česká společnost PASSERINVEST GROUP, a.s., je spojována především s administrativním a multifunkčním areálem BB Centrum na Praze 4. Prvotní aktivity společnosti, vážící se k jejím začátkům, však byly zaměřeny na rezidenční projekty na Královských Vinohradech.

Společnost PASSERINVEST GROUP, a.s., se ve svých vývojových projektech zaměřuje především na funkci pozemku, kde bude výstavba probíhat a kde projekt vznikne; vždy tedy rozvíjí především urbanistickou koncepci každého území. Projekty, které vznikají „v dílně“ developera, vždy zohledňují veškeré aspekty území – sjednocují starou zástavbu s novou, moderní prvky architektury s její funkčností a designem, vše tak, aby výsledek lahodil oku nejen v přítomnosti, ale i očím nastupujících generací.

Radim Passer, předseda představenstva společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s., plánuje, že v příštích pěti až sedmi letech budou kancelářské projekty zabírat nadále majoritu práce společnosti, ale rezidenční projekty budou zaujímat stále větší část aktivit. Vzhledem k tomu, že společnost velmi pozorně sleduje vývoj trhu, její projekty, a to jak rezidenční, tak administrativní, patří ke špičkovým produktům developerského trhu.