Představení projektu

Rezidenční park Baarova je nově dokončený rezidenční projekt, za kterým stojí česká společnost PASSERINVEST GROUP. Ta je převážně spojována s projektem BB Centrum v Praze 4, areálem, který dokonale skloubil administrativní budovy s množstvím obchodů, služeb, restaurací a volnočasovým zařízením – wellness a fitness Balance Club Brumlovka. Nyní komplex obohatil další, bytový projekt – Rezidenční park Baarova.

Architektonický koncept nového bytového areálu Rezidenční park Baarova se 139 novými byty k prodeji stojí na myšlence plynulého a přirozeného přechodu mezi původní vilovou zástavbou okolí a již zmiňovaným moderním multifunkčním komplexem BB Centra. Urbanistická koncepce území je navržena tak, aby tvořila tento přirozený přechod.

Novostavba Rezidenční park Baarova vzniká mezi Baarovou ulicí, rozsáhlým Baarovým parkem se spoustou atrakcí pro aktivní odpočinek a ulicemi U Michelské školy a Telčská. Nová bytová zástavba je pojata jako pokračování parku ve formě vnitřní zahrady, která s parkem sice souvisí, ale není na něm nikterak závislá. Areál je tak dokonalým intimním bydlením, které poskytne komfort všem, kdo zde naleznou nový domov.

Areál se skládá ze tří samostatných objektů – bytových domů, mezi nimiž vznikne moderní atrium. Tři rezidenční objekty na sebe plynule navazují, zapadají do sebe, komunikují spolu a tvoří ucelený harmonický komplex, který je zárukou klidného a moderního bydlení. Tři nadzemní objekty A, B a C mají samostatné vstupy, hlavní recepce areálu je umístěna v budově A, odkud vede i hlavní cesta k jednotlivým objektům. Vstup do každého z nich je možný nejen z ulice, ale i z parku. Samostatné objekty mají  společné podzemní parkoviště, kde se kromě nadstandardníc garážových stání nacházejí i sklepy. Obytný komplex nabízí k prodeji 139 nových bytů v dispozicích od 2 + kk do 6 + kk v rozměrech 50 m2 - 170 m2.

Projekt Rezidenční park Baarova se vyznačuje unikátním tvarem území a strategicky velmi výhodnou polohou, která nabízí bydlení nedaleko od centra a přitom v klidu a zeleni, doplněné plnou občanskou vybaveností.

Bytový projekt byl zkolaudován v prosinci 2012.